dowolna

Luksusowe mieszkania Stalowa Wola - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

225 000 zł58 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 58 m2 na trzecim (3) piętrze w Stalowej Woli na ul.Poniatowskiego z dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

1 250 zł54 m² 23,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajęte Biuro Nieruchomości Invest Home Al.Jana Pawła II 2a/6a 37-450 Stalowa Wola tel. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia komfortowe w pełni umeblowane mieszkanie w Stalowej Woli na Al.Jana Pawła. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m kw. Mieszkanie bez żadnych własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie przy ulicy poniatowskiego po generalnym remoncie wraz Z całym umeblowaniem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij