dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Stalowa Wola - Lista ogłoszeń

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

330 000 zł34,70 m² 9 510,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,07 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 1981 roku przy ul. Wojska Polskiego 3 w Stalowej Woli. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

580 000 zł82,88 m² 6 998,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle Ostoja to nasza nowa propozycja dla Państwa! Bezczynszowe, dwupoziomowe segmenty mieszkalne w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami i podwójnymi miejscami postojowymi! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

345 000 zł39,38 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,38 m w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5! Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

685 000 zł99,50 m² 6 884,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł47,90 m² 7 306,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

545 000 zł62 m² 8 790,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy Premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, styl i świeżość ul. Poniatowskiego, stalowa Wola Szukasz mieszkania, które nie tylko dobrze wygląda, ale też daje poczucie przestrzeni i komfortu? Biuro nieruchomości Domino.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 150 zł49,50 m² 23,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Stalowa Wola, ul. Okulickiego Domańscy Nieruchomości polecamy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,5 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,42 m² 7 434,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania w Stalowej Woli. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy Alejach Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

399 000 zł59,32 m² 6 726,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie as Nieruchomość nowe apartamenty na Osiedlu ascana park II w Stalowej Woli przy ul. Zamoyskiego. Osiedle ascana park II to jedna z najnowszych inwestycji w mieście, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł110,16 m² 5 165,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro as Nieruchomości wraz z renomowaną firmą deweloperską mbhome Domy Jednorodzinne z Sandomierza z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

470 000 zł58,38 m² 8 050,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? To mieszkanie łączy spokój podmiejskiej okolicy z wygodnym dostępem do miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł54,33 m² 6 791,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,33 m , położone przy ul. Wojska Polskiego 10, na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły z 1996 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł65,03 m² 5 520,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

To mieszkanie nie obiecuje marmurów ani złotych klamek, ale daje solidne podstawy do wygodnego codziennego życia. Zamiast pustych obietnic oferuje przestrzeń, funkcjonalny układ oraz lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Hutnicza

Stalowa Wola,podkarpackie

539 000 zł47 m² 11 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament na osiedlu Kalina w Stalowej Woli miejscu, które od lat cieszy się uznaniem mieszkańców. 46,31 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

299 000 zł49,12 m² 6 087,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stanisławy Koper 2, na osiedlu Hutnik, usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Lokal o powierzchni 49,12 m2 to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł51,93 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

440 000 zł68,32 m² 6 440,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystko w zasięgu ręki, a jednocześnie cisza i spokój idealne miejsce do życia I etap inwestycji "zacisze Agatówka" 14 mieszkań (7 parter, 7 piętro) Zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Katynia

Stalowa Wola,podkarpackie

589 000 zł64,70 m² 9 103,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru ręczników w łazience? Zapraszamy na parter solidnego, ceglanego bloku przy ul. Ofiar Katynia 4. Zapomnij.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości domino prezentuje nowoczesne apartamenty na nowobudowanym prestiżowym osiedlu Ascana Park 2 w Stalowej Woli. Inwestycja cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł61,90 m² 7 027,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w spokojnym miejscu Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m , położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19. Lokal składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Stalowa Wola,podkarpackie

349 000 zł64,90 m² 5 377,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu i nadasz mu charakter, o jakim zawsze myślałeś? A może celujesz w inwestycję pod wynajem, która będzie pracować za Ciebie? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł84,94 m² 6 180,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Stalowej Woli przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 85m, położone na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

345 000 zł39 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,38 m , położone na czwartym piętrze bloku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5. Nieruchomość charakteryzuje się wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

360 000 zł48 m² 7 434,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W najnowszej ofercie as Nieruchomości mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze bloku przy Alejach Jana Pawła II w Stalowej Woli. To nieruchomość składająca się z dużego salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 500 zł46 m² 32,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Wyszyńskiego, stalowa Wola | 46,06 m Biuro bip Smart prezentuje ofertę wynajmu przestronnego, w pełni umeblowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

429 000 zł56 m² 7 598,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwa ostatnie wolne apartamenty na parterze W ofercie as Nieruchomość nowe apartamenty na Osiedlu ascana park II w Stalowej Woli przy ul. Zamoyskiego. Osiedle ascana park II to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

375 000 zł62 m² 6 058,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, 3 pokoje, balkon, 48 m2, al. Jana Pawła II, 1 piętro Wynajmę przytulne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

399 000 zł59 m² 6 726,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Stalowa Wola,podkarpackie

517 000 zł110 m² 4 693,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Rezerwacja Biuro as Nieruchomości wraz z renomowaną firmą deweloperską mbhome Domy Jednorodzinne z Sandomierza z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Stalowa Wola,podkarpackie

517 000 zł110 m² 4 693,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Stalowa Wola,podkarpackie

539 000 zł110 m² 4 892,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Stalowa Wola,podkarpackie

539 000 zł110 m² 4 892,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

619 000 zł72 m² 8 627,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W najnowszej ofercie biura as Nieruchomości na sprzedaż atrakcyjny, nowy apartament zlokalizowany w Stalowej Woli na Osiedlu ascana. To nieruchomość wyposażona w domofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Stalowa Wola,podkarpackie

489 000 zł66 m² 7 440,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W najnowszej ofercie as Nieruchomości 3- pokojowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Stalowej Woli. To bardzo przytulne mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze ( widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlanowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

299 000 zł49 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Stalowej Woli. W najnowszej ofercie as Nieruchomości na wynajem bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Katynia

Stalowa Wola,podkarpackie

1 700 zł40 m² 42,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie na wynajem bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul. Ofiar Katynia 4 w Stalowej Woli. W skład mieszkania o łącznej powierzchni 39,64m2 wchodzą salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

375 000 zł48 m² 7 784,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią, w bardzo dobrym stanie, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, przy ul. Wojska Polskiego, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 25 m, umeblowana, 1piętro, przy ul. Poniatowskiego 6. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, sklepy, poczta. Odstępne wynosi 1100zł plus czynsz 350zł. W czynszu zawarte.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij