dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Stalowa Wola

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł43,60 m² 8 463,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku w spokojnej, zielonej części Stalowej Woli. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,42 m² 7 434,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania w Stalowej Woli. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy Alejach Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Energetyków

Stalowa Wola,podkarpackie

188 200 zł941 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w doskonałej lokalizacji - tylko 1 km od granicy miasta i ul. Energetyków w Stalowej Woli. - powierzchnia działki: 9,41 a (dostępne też większe) - wymiary: podane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

399 000 zł59,32 m² 6 726,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie as Nieruchomość nowe apartamenty na Osiedlu ascana park II w Stalowej Woli przy ul. Zamoyskiego. Osiedle ascana park II to jedna z najnowszych inwestycji w mieście, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

420 000 zł65,70 m² 6 392,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,70 m położone w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 35a. Lokal znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł110,16 m² 5 165,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro as Nieruchomości wraz z renomowaną firmą deweloperską mbhome Domy Jednorodzinne z Sandomierza z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

54,29 zł/m²35 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Polecamy do wynajęcia gotowy lokal kosmetyczny na parterze o powierzchni całkowitej 35 m2 z bezpośrednim wejściem z chodnika. Lokal na parterze w ciągu komunikacyjnym na ul. Komisji.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł61,90 m² 6 058,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wyobraź sobie, że dostajesz do ręki czystą płótno o powierzchni niemal 62 metrów kwadratowych w jednej z najlepszych lokalizacji w Stalowej Woli. Brzmi dobrze? To teraz dodaj do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stalowa Wola,podkarpackie

650 000 zł128 m² 5 078,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony położony w Stalowej Woli przy ulicy Józefa Bema. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję - jego duża powierzchnia, lokalizacja oraz warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

379 000 zł62,22 m² 6 091,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przestronne 4 pokoje przy ul. Poniatowskiego 35 tutaj poczujesz luz Szukasz mieszkania, w którym nie będziesz musiał co rano uprawiać slalomu między meblami, a każdy domownik w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

379 000 zł47,90 m² 7 912,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 21. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

476 000 zł59,51 m² 7 998,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 3 pokoje, 3 piętro, winda, balkon, 59,5 m2, ul. Poniatowskiego. Biuro bip Smart z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 59,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60,43 m² 41,37 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,43 m , położone na parterze w świetnej lokalizacji w Stalowej Woli przy ul. Wojska Polskiego 3. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Dąbrowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

2 760 zł197,16 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku socjalno - magazynowym w Stalowej Woli. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł327 m² 917,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu do sprzedaży unikalną działkę budowlaną o powierzchni 3,27 ara położoną przy ul. Podleśna 7 na osiedlu fabrycznym prawie w centrum miasta. Działka narożna (róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Stalowa Wola,podkarpackie

325 000 zł52,70 m² 6 166,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz lokum, w którym słońce nie musi prosić o wejście? Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 52,70 m przy ul. Metalowców 4 w Stalowej Woli, które jest tak narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

389 500 zł53,64 m² 7 261,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,64 m , zlokalizowane na 9. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

470 000 zł58,38 m² 8 050,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? To mieszkanie łączy spokój podmiejskiej okolicy z wygodnym dostępem do miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

20 500 €5 000 m² 4,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w rejonie Stalowej Woli. 0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Lokalizacja bardzo dobrze usytuowana, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Kwiatkowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 800 000 zł1 442,48 m² 1 247,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-biurowa o łącznej powierzchni 1 442,48 m , zlokalizowana w Stalowej Woli przy ulicy Kwiatkowskiego 1. To propozycja dla tych, którzy wolą produkować,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu idealnego pod Twój biznes? Cenisz sobie nowoczesne wykończenie i wygodę klientów? Mam przyjemność przedstawić na wynajem jedyny w swoim rodzaju lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

930 000 zł262 m² 3 549,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:712 m²

Kamienica handlowo-mieszkalna w centrum Rozwadowa 262 m + poddasze | Garaż | Dwa wejścia | Działka 7,12 ar Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnej kamienicy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł54,33 m² 6 791,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,33 m , położone przy ul. Wojska Polskiego 10, na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły z 1996 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

685 000 zł99 m² 6 919,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartamenty W przedsprzedaży! Rozwadów Residence to inwestycja długo wyczekiwana przez wielu mieszkańców Stalowej Woli. To wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł125 m² 3 360 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:250

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz nieruchomości, która pracuje ciężej niż ekspres do kawy w poniedziałek rano? Przedstawiamy lokal mieszkalno-biurowy o imponującej powierzchni 125 m , usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

7 548 zł686,14 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku wgo w Stalowej Woli przy ulicy Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Dąbrowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

31,49 zł/m²41,28 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca po modernizacji Stalowa Wola Rozwadów przy ul. Dąbrowskiego 15.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,80 m² 7 531,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m ul. Poniatowskiego 25, stalowa Wola Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Stalowa Wola,podkarpackie

39 900 zł3 142 m² 12,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 3142 m2. Nieruchomość znajduje się w Stalowej Woli przy ulicy Kwiatkowskiego. Hala składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Hutnicza

Stalowa Wola,podkarpackie

559 000 zł47 m² 11 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament na osiedlu Kalina w Stalowej Woli miejscu, które od lat cieszy się uznaniem mieszkańców. 46,31 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sandomierska

Stalowa Wola,podkarpackie

14,33 zł/m²139,54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Stalowa Wola przy ul. Sandomierskiej 7. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

299 000 zł49,12 m² 6 087,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stanisławy Koper 2, na osiedlu Hutnik, usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Lokal o powierzchni 49,12 m2 to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

9 471 zł861 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku hali wgo w Stalowej Woli. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Ściegiennego

Stalowa Wola,podkarpackie

33 zł/m²420,66 m² 13 882 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:tak

Adres: ul. Ściegiennego 7, stalowa Wola Powierzchnia najmu: 420,66 m2 Liczba pomieszczeń: 23 Grunt: dz. ewid. nr 366 o pow. 0,0508 ha Cena: 33,00 zł netto/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie pozwoli Ci poczuć się "u siebie"? Przy ul. Jana Pawła II 9 w Stalowej Woli czeka na Ciebie lokum o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Stalowa Wola,podkarpackie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom 140 m | garaż | sauna | 2 kominki | ogród | poddasze 70 m | os. Hutnik Biuro bip Smart Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkowy dom szeregowy przy ul. Wańkowicza na osiedlu Hutnik.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Aleje Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

380 000 zł68,74 m² 5 528,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Domańscy Nieruchomości mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,74 m2. Lokal usytuowany jest na II piętrze w bloku z windą, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Energetyków

Stalowa Wola,podkarpackie

689 040 zł3 828 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w doskonałej lokalizacji - tylko 3 km od granicy miasta i ul. Energetyków w Stalowej Woli. - powierzchnia działki: 38,28 a - dojazd: droga asfaltowa gminna w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

599 000 zł154 m² 3 889,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Wyjątkowy dom w Stalowej Woli komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Domańscy Nieruchomości z przyjemnością prezentują Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Energetyków

Stalowa Wola,podkarpackie

1 500 zł59,34 m² 25,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na parterze, duży metraż, spokojna okolica Stalowa Wola, ul. Energetyków Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 59,34 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł51,93 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli. Mieszkanie składa.