dowolna

Mieszkania na sprzedaż Stalowa Wola - Oferty „sprzedam mieszkanie”

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Stalowa Wola,podkarpackie

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do oglądnięcia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznycm w dniach 16 maja 2026 lub 30 maja 2026 wtedy wszelkie szczegóły Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Wolności, stalowa Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 325 zł37,45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką, zlokalizowane w inwestycji Strefa 4, przy ul. Solidarności w Stalowej Woli. Dlaczego Strefa 4? 284 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 800 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem i tarasem, zlokalizowane w inwestycji Strefa 4, przy ul. Solidarności w Stalowej Woli. Dlaczego Strefa 4?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

235 316 zł26,44 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowana w inwestycji Strefa 4, przy ul. Solidarności w Stalowej Woli. Dlaczego Strefa 4? 284 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlanowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, dwustronne. Blok po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Nowo wybudowany plac zabaw. Mieszkanie z balkonem 126/80. Do mieszkania należy bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

269 000 zł32,38 m² 8 307,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,38 m zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 15. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1976 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

440 000 zł68,32 m² 6 440,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,32 m , położone na piętrze w nowej inwestycji Zacisze Agatówka, zaledwie 5 minut od Stalowej Woli. Lokal posiada duży balkon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlanowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Czy masz już dość oglądania mieszkań, które wymagają wielomiesięcznej walki z ekipami remontowymi, kurzem i wiecznie rosnącymi kosztami materiałów? Przy ulicy Siedlanowskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

430 000 zł43,60 m² 9 862,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ul. Dmowskiego 15 Luksus, który nie wymaga czekania! Szukasz mieszkania, które nie tylko ładnie wygląda na zdjęciach, ale jest gotowe na Twoje wprowadzenie się jeszcze dzisiaj? Przy ul. Dmowskiego 15.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 39,18 m 2 pokoje Stalowa Wola, ul. Hutnicza Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,18 m położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Hutniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

685 000 zł99,50 m² 6 884,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

545 000 zł62 m² 8 790,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy Premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

379 000 zł62,22 m² 6 091,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przestronne 4 pokoje przy ul. Poniatowskiego 35 tutaj poczujesz luz Szukasz mieszkania, w którym nie będziesz musiał co rano uprawiać slalomu między meblami, a każdy domownik w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Siedlanowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

459 900 zł61 m² 7 539,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Champions Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul. Siedlanowskiego. Lokal posiada balkon, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,86 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 69,86 m | 1 piętro | loggia | Stalowa Wola Poręby Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, do którego można wprowadzić się bez dużych remontów? Ta oferta może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Champions Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego i słonecznego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego na I piętrze w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

498 800 zł52 m² 9 592,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Stalowej Woli Ul.Hutnicza na 2 piętrze o metrażu 52m2 składające się z sypialni , salonu , kuchni , łazienki i korytarza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł43,60 m² 8 463,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku w spokojnej, zielonej części Stalowej Woli. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł70,26 m² 7 813,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czy masz już dosyć sytuacji, w której domownicy muszą grać w "kamień, papier, nożyce" o to, kto zajmie jedyne biurko w domu? Przy ulicy Jana Pawła II 52 w Stalowej Woli ten.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Katynia

Stalowa Wola,podkarpackie

589 000 zł64,70 m² 9 103,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru ręczników w łazience? Zapraszamy na parter solidnego, ceglanego bloku przy ul. Ofiar Katynia 4. Zapomnij.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

379 000 zł47,90 m² 7 912,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 21. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,80 m² 7 531,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m ul. Poniatowskiego 25, stalowa Wola Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł51,93 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

545 000 zł62,26 m² 8 753,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty W przedsprzedaży! Rozwadów Residence to inwestycja długo wyczekiwana przez wielu mieszkańców Stalowej Woli. To wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Stalowa Wola,podkarpackie

370 000 zł49,68 m² 7 447,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie 49,68 m | I piętro | Centrum os. Śródmieście, stalowa Wola Domańscy Nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stalowa Wola,podkarpackie

359 000 zł62 m² 5 790,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży dużego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na 4. piętrze w dogodnej lokalizacji przy al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,42 m² 7 434,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania w Stalowej Woli. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy Alejach Jana.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł84,94 m² 6 180,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Stalowej Woli przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 85m, położone na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Stalowa Wola,podkarpackie

429 000 zł56,68 m² 7 568,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro as Nieruchomości z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Stalowej Woli, która łączy nowoczesny standard, komfort oraz spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

476 000 zł59,51 m² 7 998,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 3 pokoje, 3 piętro, winda, balkon, 59,5 m2, ul. Poniatowskiego. Biuro bip Smart z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 59,5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

207 000 zł32 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania kameralne mieszkanie typu studio o powierzchni użytkowej 32 m2, 2 pokojowe na Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

389 500 zł53,64 m² 7 261,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,64 m , zlokalizowane na 9. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

399 000 zł59,32 m² 6 726,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie as Nieruchomość nowe apartamenty na Osiedlu ascana park II w Stalowej Woli przy ul. Zamoyskiego. Osiedle ascana park II to jedna z najnowszych inwestycji w mieście, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie pozwoli Ci poczuć się "u siebie"? Przy ul. Jana Pawła II 9 w Stalowej Woli czeka na Ciebie lokum o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Stalowa Wola,podkarpackie

349 000 zł64,90 m² 5 377,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu i nadasz mu charakter, o jakim zawsze myślałeś? A może celujesz w inwestycję pod wynajem, która będzie pracować za Ciebie? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

330 000 zł34,70 m² 9 510,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,07 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 1981 roku przy ul. Wojska Polskiego 3 w Stalowej Woli. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł38,20 m² 8 167,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży jasne, dwustronne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania i nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie ma powierzchnię 38,20 i położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł54,60 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,6 m , położonego na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Partyzantów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Stalowa Wola,podkarpackie

500 000 zł78 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szukasz mieszkania, w którym sufit nie kończy się tam, gdzie Twój zasięg ramion, a ściany pamiętają czasy, gdy budowano "na wieki"? Zapraszamy na ul. Wolności 13. To nie jest zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

325 000 zł48,74 m² 6 668,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz miejsca, które nie wymaga kondycji maratończyka przy każdym powrocie z zakupami? Przy ul. Poniatowskiego 29 czeka na Ciebie mieszkanie o powierzchni 48,74 m , usytuowane na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Stalowa Wola,podkarpackie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Domino poleca na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58m, położone na II piętrze w solidnym bloku z cegły przy ul. Wolności w Stalowej Woli. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

299 000 zł49,12 m² 6 087,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stanisławy Koper 2, na osiedlu Hutnik, usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Lokal o powierzchni 49,12 m2 to mieszkanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij