dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Stalowa Wola - Sprzedaż i najem

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Stalowa Wola,podkarpackie

2 200 zł74 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do wynajęcia luksusowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy, w centrum Stalowej Woli. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, a w nim:.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 39,18 m 2 pokoje Stalowa Wola, ul. Hutnicza Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,18 m położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Hutniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

685 000 zł99,50 m² 6 884,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Rozwadowska

Stalowa Wola,podkarpackie

545 000 zł62 m² 8 790,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy Premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Champions Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego i słonecznego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego na I piętrze w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - w bloku przy ul. Czarnieckiego 14. Wnętrze zadbane, w pełni umeblowane, z funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

498 800 zł52 m² 9 592,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Stalowej Woli Ul.Hutnicza na 2 piętrze o metrażu 52m2 składające się z sypialni , salonu , kuchni , łazienki i korytarza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 150 zł49,50 m² 23,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Stalowa Wola, ul. Okulickiego Domańscy Nieruchomości polecamy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,5 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł70,26 m² 7 813,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czy masz już dosyć sytuacji, w której domownicy muszą grać w "kamień, papier, nożyce" o to, kto zajmie jedyne biurko w domu? Przy ulicy Jana Pawła II 52 w Stalowej Woli ten.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Stalowa Wola,podkarpackie

370 000 zł49,68 m² 7 447,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie 49,68 m | I piętro | Centrum os. Śródmieście, stalowa Wola Domańscy Nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł84,94 m² 6 180,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Stalowej Woli przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 85m, położone na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Stalowa Wola,podkarpackie

429 000 zł56,68 m² 7 568,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro as Nieruchomości z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Stalowej Woli, która łączy nowoczesny standard, komfort oraz spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

476 000 zł59,51 m² 7 998,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 3 pokoje, 3 piętro, winda, balkon, 59,5 m2, ul. Poniatowskiego. Biuro bip Smart z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 59,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł84,60 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro bip Smart ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego, 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 84,6 m w centrum Stalowej Woli! To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

207 000 zł32 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania kameralne mieszkanie typu studio o powierzchni użytkowej 32 m2, 2 pokojowe na Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

399 000 zł59,32 m² 6 726,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie as Nieruchomość nowe apartamenty na Osiedlu ascana park II w Stalowej Woli przy ul. Zamoyskiego. Osiedle ascana park II to jedna z najnowszych inwestycji w mieście, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Stalowa Wola,podkarpackie

349 000 zł64,90 m² 5 377,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu i nadasz mu charakter, o jakim zawsze myślałeś? A może celujesz w inwestycję pod wynajem, która będzie pracować za Ciebie? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,20 m² 8 089,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży jasne, dwustronne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania i nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie ma powierzchnię 38,20 i położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł54,60 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,6 m , położonego na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Partyzantów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Energetyków

Stalowa Wola,podkarpackie

1 500 zł59,34 m² 25,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na parterze, duży metraż, spokojna okolica Stalowa Wola, ul. Energetyków Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 59,34 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Czarnieckiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem ul. Czarnieckiego, 27 m Biuro bip Smart Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 27 m , usytuowanej na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

580 000 zł82,88 m² 6 998,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle Ostoja to nasza nowa propozycja dla Państwa! Bezczynszowe, dwupoziomowe segmenty mieszkalne w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami i podwójnymi miejscami postojowymi! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł85,24 m² 7 273,58 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości domino prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną przy Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. To mieszkanie wyróżnia się ogromną przestrzenią, funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stalowa Wola,podkarpackie

319 000 zł47,90 m² 6 659,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego na 2. piętrze w budynku przy ul. Poniatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, 2 pokoje, 1 piętro Biuro bip Smart ma przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 32m2 przy ul. Okulickiego 22 w Stalowej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

345 000 zł39,38 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,38 m w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5! Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości domino poleca na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone w bloku przy jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w mieście ulicy Poniatowskiego. To miejsce cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości domino prezentuje nowoczesne apartamenty na nowobudowanym prestiżowym osiedlu Ascana Park 2 w Stalowej Woli. Inwestycja cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlanowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz miejsca, które nie jest tylko "czterema ścianami", ale przestrzenią, w której każdy domownik w końcu znajdzie swój własny kąt? Przy ul. Siedlanowskiego 6 czeka na Ciebie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyków

Stalowa Wola,podkarpackie

479 999 zł59,34 m² 8 088,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na parterze - duży metraż - czysta księga wieczysta - Stalowa Wola, ul. Energetyków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,34 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł61,90 m² 7 027,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w spokojnym miejscu Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

375 000 zł61,90 m² 6 058,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

4-pokojowe mieszkanie 61,9 m | Centrum Stalowej Woli | Balkon | Idealne dla rodziny lub inwestora Domańscy Nieruchomości na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,9.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stalowa Wola,podkarpackie

330 000 zł52,70 m² 6 261,86 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,7 m , zlokalizowanego na 7. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

395 000 000 zł65,70 m² 6 012 176,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,70 m położone w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 35a. Lokal znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł110,16 m² 5 165,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro as Nieruchomości wraz z renomowaną firmą deweloperską mbhome Domy Jednorodzinne z Sandomierza z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

167 980 zł24 m² 6 999,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność) kawalerka 24.1m na 1 piętrze zlokalizowane na ul.ks.Jerzego Popiełuszki. Blok z cegły. Mieszkanie Idealne na inwestycje lub wykończenie pod siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stalowa Wola,podkarpackie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro bip Smart z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 32 m , zlokalizowanego w atrakcyjnej części Stalowej Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

345 000 zł39 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,38 m , położone na czwartym piętrze bloku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5. Nieruchomość charakteryzuje się wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Stalowa Wola,podkarpackie

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie pełna własność 43m2 (2 pokoje , kuchnia , korytarz , łazienka , wc , bez balkonu) zlokalizowane na ul.partyzantów 8 stalowa wola na 3 pietrze Super lokalizacja blisko, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamoyskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

429 000 zł56 m² 7 598,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwa ostatnie wolne apartamenty na parterze W ofercie as Nieruchomość nowe apartamenty na Osiedlu ascana park II w Stalowej Woli przy ul. Zamoyskiego. Osiedle ascana park II to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

375 000 zł62 m² 6 058,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij