dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Stalowa Wola - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlanowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, dwustronne. Blok po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Nowo wybudowany plac zabaw. Mieszkanie z balkonem 126/80. Do mieszkania należy bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

269 000 zł32,38 m² 8 307,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,38 m zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 15. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1976 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

430 000 zł43,60 m² 9 862,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ul. Dmowskiego 15 Luksus, który nie wymaga czekania! Szukasz mieszkania, które nie tylko ładnie wygląda na zdjęciach, ale jest gotowe na Twoje wprowadzenie się jeszcze dzisiaj? Przy ul. Dmowskiego 15.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 39,18 m 2 pokoje Stalowa Wola, ul. Hutnicza Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,18 m położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Hutniczej.

Stalowa Wola,podkarpackie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - w bloku przy ul. Czarnieckiego 14. Wnętrze zadbane, w pełni umeblowane, z funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

498 800 zł52 m² 9 592,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Stalowej Woli Ul.Hutnicza na 2 piętrze o metrażu 52m2 składające się z sypialni , salonu , kuchni , łazienki i korytarza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł43,60 m² 8 463,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku w spokojnej, zielonej części Stalowej Woli. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 150 zł49,50 m² 23,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Stalowa Wola, ul. Okulickiego Domańscy Nieruchomości polecamy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,5 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł51,93 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Stalowa Wola,podkarpackie

370 000 zł49,68 m² 7 447,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie 49,68 m | I piętro | Centrum os. Śródmieście, stalowa Wola Domańscy Nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,42 m² 7 434,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania w Stalowej Woli. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy Alejach Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

207 000 zł32 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania kameralne mieszkanie typu studio o powierzchni użytkowej 32 m2, 2 pokojowe na Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

389 500 zł53,64 m² 7 261,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,64 m , zlokalizowane na 9. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie pozwoli Ci poczuć się "u siebie"? Przy ul. Jana Pawła II 9 w Stalowej Woli czeka na Ciebie lokum o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

330 000 zł34,70 m² 9 510,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,07 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 1981 roku przy ul. Wojska Polskiego 3 w Stalowej Woli. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,20 m² 8 089,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży jasne, dwustronne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania i nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie ma powierzchnię 38,20 i położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Stalowa Wola,podkarpackie

500 000 zł78 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szukasz mieszkania, w którym sufit nie kończy się tam, gdzie Twój zasięg ramion, a ściany pamiętają czasy, gdy budowano "na wieki"? Zapraszamy na ul. Wolności 13. To nie jest zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

325 000 zł48,74 m² 6 668,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz miejsca, które nie wymaga kondycji maratończyka przy każdym powrocie z zakupami? Przy ul. Poniatowskiego 29 czeka na Ciebie mieszkanie o powierzchni 48,74 m , usytuowane na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Stalowa Wola,podkarpackie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Domino poleca na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58m, położone na II piętrze w solidnym bloku z cegły przy ul. Wolności w Stalowej Woli. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania | Stalowa Wola, ul. Żwirki i Wigury Są mieszkania, które wymagają miesięcy remontu, dodatkowych kosztów i ciągłych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości domino poleca do sprzedaży mieszkanie o pow. 47 m2 położone w atrakcyjnej części miasta przy ul. Poniatowskiego. Lokal znajduje się na II piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Stalowa Wola,podkarpackie

417 000 zł48 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Czy znasz to uczucie, gdy wchodzisz do mieszkania i od razu czujesz, że ktoś włożył w nie serce? Tak jest właśnie tutaj. Przy ul. 11 Listopada 1 czeka na Ciebie parter, który przeczy.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, 2 pokoje, 1 piętro Biuro bip Smart ma przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 32m2 przy ul. Okulickiego 22 w Stalowej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

345 000 zł39,38 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,38 m w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5! Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł54,33 m² 6 791,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,33 m , położone przy ul. Wojska Polskiego 10, na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły z 1996 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

310 000 zł44,85 m² 6 911,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m , położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł47,90 m² 6 951,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz miejsca, gdzie rano nie budzi Cię tupot nóg sąsiada z dziesiątego piętra, a po świeże bułki do piekarni możesz wyskoczyć niemal w piżamie? Mieszkanie przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stalowa Wola,podkarpackie

330 000 zł52,70 m² 6 261,86 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,7 m , zlokalizowanego na 7. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Stalowa Wola,podkarpackie

325 000 zł52,70 m² 6 166,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz lokum, w którym słońce nie musi prosić o wejście? Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 52,70 m przy ul. Metalowców 4 w Stalowej Woli, które jest tak narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Hutnicza

Stalowa Wola,podkarpackie

559 000 zł47 m² 11 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament na osiedlu Kalina w Stalowej Woli miejscu, które od lat cieszy się uznaniem mieszkańców. 46,31 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

369 000 zł47,90 m² 7 703,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na parterze w budynku przy al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stalowa Wola,podkarpackie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro bip Smart z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 32 m , zlokalizowanego w atrakcyjnej części Stalowej Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

367 000 zł45 m² 8 182,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, parter, 44,85 m ul. ks. J. Popiełuszki, stalowa Wola Biuro Nieruchomości bip Smart prezentuje przytulne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

345 000 zł39 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,38 m , położone na czwartym piętrze bloku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5. Nieruchomość charakteryzuje się wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

360 000 zł48 m² 7 434,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W najnowszej ofercie as Nieruchomości mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze bloku przy Alejach Jana Pawła II w Stalowej Woli. To nieruchomość składająca się z dużego salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 500 zł46 m² 32,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Wyszyńskiego, stalowa Wola | 46,06 m Biuro bip Smart prezentuje ofertę wynajmu przestronnego, w pełni umeblowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

280 000 zł42 m² 6 617,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Stalowej Woli przy ulicy Poniatowskiego 84. Mieszkanie jest położone na ostatnim, 4 piętrze bloku, na poddaszu i posiada okna dachowe. Na mieszkanie składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Stalowa Wola,podkarpackie

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie pełna własność 43m2 (2 pokoje , kuchnia , korytarz , łazienka , wc , bez balkonu) zlokalizowane na ul.partyzantów 8 stalowa wola na 3 pietrze Super lokalizacja blisko, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

349 000 zł52 m² 6 685,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które połączy wygodę centrum miasta z ciszą, zielenią i możliwością stworzenia przestrzeni dokładnie takiej, jaką sobie wymarzyłeś? Przy ul. Popiełuszki 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stalowa Wola,podkarpackie

299 000 zł40 m² 7 550,51 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,6 m , zlokalizowane w Stalowej Woli, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Lokal znajduje się na 11. piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

300 003 zł46 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij