Dom, ul. Brandwicka

Brandwicka, Stalowa Wola, podkarpackie

  • 2 600 000 zł
  • 220 m²
  • 11 818,18 zł/m²

Zdjęcie

Monika Wojteczko

Skontaktuj się

Dom, ul. Brandwicka

Brandwicka, Stalowa Wola, podkarpackie

zaktualizowane:
4 maja 2026

2 600 000 zł

220 m²

11 818,18 zł/m²

Dom, ul. Brandwicka

Zaktualizowane: 4 maja 2026

2 600 000 zł 220 m² 11 818,18 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
7 000 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2010

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

7 000 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2010

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 600 000 zł (11 818,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 220 m², 6 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2010
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 7 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (15 m²)
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna z hydromasażem, prysznic, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, kominek
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (6 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17649/3685/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy wygodny dom do zamieszkania z dużym zapleczem magazynowo-biurowym, ta oferta przy ul. Brandwickiej w Stalowej Woli daje naprawdę szerokie możliwości. Na działce ok. 70 ar znajduje się dom jednorodzinny z 2010 r. o pow. ok. 220 m² oraz budynek gospodarczy ok. 430 m². Całość z dobrym dojazdem drogą asfaltową i terenem sprzyjającym pracy oraz codziennemu funkcjonowaniu.