Dom, ul. Wałowa
Wałowa, Stalowa Wola, podkarpackie
- 1 250 000 zł
- 148 m²
- 8 445,95 zł/m²
Marek Piwowar
Skontaktuj się
Dom, ul. Wałowa
Wałowa, Stalowa Wola, podkarpackie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Dom, ul. Wałowa
Zaktualizowane: 11 maja 2026
1 250 000 zł 148 m² 8 445,95 zł/m²
dom szeregowy
6
630 m²
garaż wolnostojący
2005
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
630 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2005Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 250 000 zł (8 445,95 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 148 m², 6 pokoi (5 sypialni), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2005
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, drewniane
- Działka: 630 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne, kominek – rozprowadzenie ciepła, gazowe
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: M3, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: Wałowa: 148 m² przestrzeni, 5 sypialni – Twój nowy
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wałowa 2a, Stalowa Wola, stalowowolski, podkarpackie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Szukasz domu, który zamiast ciasnych kompromisów oferuje przestrzeń, w której każdy domownik w końcu odnajdzie swój własny azyl? Przy ulicy Wałowej czeka na Ciebie wyjątkowa, narożna nieruchomość, która skalą możliwości zawstydza typowe osiedlowe segmenty. To solidny dom z rynku wtórnego, łączący wygodę miejskiego życia w centrum z autentycznym poczuciem prywatności i swobody.